Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Plugin na edycję wiadomości po najechaniu na liczbę graczy!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć! Szukam pluginu, dzięki któremu można edytować to, co będzie się wyświetlać po najechaniu liczbę graczy, np. na "Zapraszamy Cię na nasz serwer, wejdź nie pożałujesz!", czy coś tego typu. Widziałem, że niektóre serwery takie coś mają ;3

 

Pozdrawiam (będą lajki! ;3)

Opublikowano

Co do banowania, to może essentials ? ;)

 

A jeżeli to Ci nie odpowiada to

 

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/custom-ban-plugin/

 

Essentials - nie ;3

 

Ogólnie chciałbym coś żeby było /ban <nick> <czas, np. 1h> <powód> oraz żeby można było zmienić wiadomości w configu.

 

Zastanawiam się nad AdvancedBans, ale macie coś lepszego/podobnego? ;3

Opublikowano

Na motd spróbuj plug-in NovoMotd

Uczę się pisać pluginy, chcesz jakiś? Pisz śmiało na PW, a na pewno odpowiem :P.

Opublikowano


Hmm co do list'y, jest to plugin @Karolina_666 napisz do niej,może Ci pomoże.
A co do pluginu na banowanie polecam Ci: IBan

 

Opublikowano

Plugin na bany to polecam Ci maxbans, a na te motd, liczbe graczy itd. to ProtocolLib 4.0.0 i FakeServer 2.0.3

Opublikowano

Również nie działa ;/

 

Ogólnie jeszcze pytanie dodatkowe: Znacie jakiś dobry plugin do banowania?

Do banowania: Najlepszy zawsze MaxBans

 

Jak nie działa, to może wkleisz error log, czy coś w tym stylu ? ;)

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Treść błędu:

http://wklej.to/wuoy3

Po najechaniu na liczbę graczy nic się nie dzieje (opcja jest włączona w configu).

jaką masz wersje pluginu?

daj logi ze startu servera

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Jest plus! FakeServer przestał wywalać błędy (przynajmniej na razie żadnych nie miałem), ale nadal nie działa :c

 

jaką masz wersje pluginu?

daj logi ze startu servera

 

Wersja pluginu: 2.0.3

Logi od początku (czyste, ale może coś zobaczysz, jeżeli chcesz też stare z błędem - napisz).

http://wklej.to/RjgzW

@boleknowak

 

Testowałem, ale nawet config się nie ładuje (posiadam protocollib).

Opublikowano

Jest plus! FakeServer przestał wywalać błędy (przynajmniej na razie żadnych nie miałem), ale nadal nie działa :c

 

 

Wersja pluginu: 2.0.3

Logi od początku (czyste, ale może coś zobaczysz, jeżeli chcesz też stare z błędem - napisz).

http://wklej.to/RjgzW

@boleknowak

 

Testowałem, ale nawet config się nie ładuje (posiadam protocollib).

tamten błąd na pewno był tez z wersji 2.0.3? :P bo mi sie wydaje że w 2.0.3 poprawilam ten blad

 

a jak "nadal nie działas" to zn aczy że masz źle skonfigurowany

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

tamten błąd na pewno był tez z wersji 2.0.3? :P bo mi sie wydaje że w 2.0.3 poprawilam ten blad

 

a jak "nadal nie działas" to zn aczy że masz źle skonfigurowany

 

No dobra... Teraz tak popatrzyłem i okazało się, że wcześniej miałem wersję 2.0.2 :P

Ale wracając, już wszystko działa, temat można raczej zamknąć.

 

@offtop

Z tym "nadal nie działas", ja gdzieś tak napisałem? ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...